| AdeleWalker a întrebat:

Sal TPU
am o problema, videourile descarcate de pe youtube se misca lent dar sunetul e ok. Puteti sa-mi spuneti de ce? si cum as putea sa maresc viteza?

3 răspunsuri:
| andrei07 a răspuns:

Ori ai procesor s-au placa video s-au ram de toata jena, ori ai setat ceva prin softul de dawlad care a ingreunat imaginea
am niste intrebari pentru tine :
1 ce soft ai folosit
2 ce setari ai folosit
3 ai devirusat si defragmentat vreodata pc-ul.

sfat :
deviruseaza si defragmenteaza si incearca din nou, daca tot la fel este descarca din nou clipurile video, dar ai grija ce setari faci.

| AdeleWalker explică (pentru andrei07):

Pc-ul meu are numai 1 an si citeva luni, mie mi se pare ca problema e in setari happy

| andrei07 a răspuns:

Si ce programel folosesti tu la descarcare, si codecurile la pc sunt bune? Ca poate sa fie pc si de 1 zi, daca sunt virusate, s-au defecte tot al naiba e.