| DayNay a întrebat:

Sal TPU am o tableta Allview alldro speed i care are procesor:cortex a8 ram:1 gb gh:1, 2 android 4.0.4 icecreamsandwich si numi functiozeaza jocul nfs most wanted 2012 cand intru in el imi zice "this application is not autorized for use on your Android device"ce pot sa fac sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Fiind o tableta allwiew vine cu un antivirus pe ea bitdefender care l fac tot baietii de la Brasov si sistemul se vede vulnerabil in fata acestei aplicatii sau joc asa ca e mai bine, te protejeaza dar daca stii putina engleza poti face din setari sa mearga dar trebuie sa ignori anumite lucruri dar pe spatele tau. daca te vei trezi ca softul da rateuri sau ti se opreste tableta asa din senin cei de la service o sa ti spuna ca sistemul te a avertizat sa nu descarci aplicatii neautorizate sau incompatibile cu so android. uite si link dar pe raspunderea ta http://www.androidauthority.com/......one-31494/

1 răspuns:
| DayNay explică:

Dupa ce am dat la unknown sources trebuie dezinstalat si bitdefender?