| BoRnY a întrebat:

Am si eu o problema cu CS Merdiso. De ieri seara nu ma mai pot conecta la niciun server deci mai sunt 2-3 liniute pana cand sa se incarce complet si ramane asa ore in sir daca l-as lasa. Am luat din nou acelasi CS si la fel. Ajutooor va rog mi-e dor de cs laughing Funda evident

1 răspuns:
| bGdwOw a răspuns:

Sunt un jucator mare de cs sa zicem asa adica joc de mult si am steam ON tot ce trebuie si CS MERDISO e un cs gen : PRAF. Deci cel mai simplu iti iei un cs 1.6 sau cs HD si iti garantez ca va merge.