| mikynelu a întrebat:

Sal TPU.Am un bluethoot de-ala micut la laptop si dupa ce mi-am reinstalat windows-ul nu-mi mai gaseste un driver de la bluethoot."bluethoot peripheral".De unde sa-mi instalez acest driver? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| georgiana9419 a răspuns:

Downloadeaza Blue Soleil

| mikynelu explică (pentru georgiana9419):

Mersi mult...happy

| georgiana9419 a răspuns (pentru georgiana9419):

Cu placerewinking

| mikynelu explică (pentru georgiana9419):

Buna..de cand mi -am instalat Blue Soleil, IE nu mi se mai deschide in google ci in Qvo6.nu stiu ce program e,dar am facut setarile de la tools->internet options, am setat acolo ca pagina de start google, am dat apply, ok, am restartat si laptopul dar tot nu mi se deschide in google... poate stii cumva ce i de facut..mersi

| mikynelu explică (pentru georgiana9419):

Imi cere si un serial la bluesoleil

6 răspunsuri:
| georgiana9419 a răspuns:

Cu placerewinking

| georgiana9419 a răspuns:

Buna...eu nu prea le am cu internet explorer-ul....folosesc mai mult mozilla