| andrey333 a întrebat:

Am un lepto si ma jucam un joc si dontro data se inchide ( din cauza ca era pre fierbinte) cand l-am deschis totul era marit... iconite bara de start tot. eu stiam cum se face la windows xp dar eu am windows 7 si nu mai stiu cum se face! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe ecran, screen resolutions, setezi vechea rezolutie, dai apply apoi ok...

| andrey333 explică (pentru anonim_4396):

Am gasit. dar tot nu-s multumit. mie imi scire ca trebuie sa dau rezolutia 1280x960 si n-am de selectat decat 1366x768, 1360x768, 1204x768( iar de aicea 1204x768 ecranul se micsoreaza...) si mai este una mai jos de atata

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey333):

Seteaz-o pe cea mai mare posibila si daca nu se vede bine, da-o din ce in ce mai mica pana ajungi la cea mai potrivita...a mers?

| andrey333 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu meregea asa ca mam inervat si l-am inchis iar dimineata se vedea normal dar totusi tie iti dau funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey333):

Instaleaza TeamViewer daca stii sa-l folosesti si lasa-mi un id de mess prin mesaj sa vad daca pot face ceva...

7 răspunsuri:
| Rosimina a răspuns:

Lasa dracu' netu, messu', ...si du-te la scoala ca ai nevoie!

| andrey333 explică (pentru Rosimina):

Wa boule ce te apuca? eu am o problema si nu stiu cum s-o rezolv. tie ciuda ca mata nu teo trimis la scoala? hai mars.

| SmokeSomeWeed a răspuns:

Nu te mai juca pe laptop jumate de zi straight face
e incalzeste placa video si procesorul...
Dupa trebuie sa cumperi alta placa video (300 lei) -3 milioane
Fundabatting eyelashes?