| Cucubauuuu a întrebat:

Am facut azi o mica prostie in timp ce ma jucam un joc.Ma jucam Metinbig grin.Am dat sa intru in desktop(la laptop) si se blocase. Mi-am dat seama ca trebuia sa dau pe un buton, petru ca ramasese butonul din bara cu metin si dupa sa deblocat.Am inchis Metinu si dupa ramasese pe margini negru(adica se vedea mic, acum nu pot sa va zic ca nu imi mai dau seama.Am inchis laptopul si acum e binelaughing
Am uitat sa mentionez ca se mutase ecranul intr-o parte(nu stiu sa explic)Cred ca din cauza ca am apasat pe un buton da nu stiu care da chestia asta sa reparat.
Deci, acum nu l-am mai deschis(laptopul) ca mie cam frica.Am windows 7...
Ce trebuie sa fac? Se schimba automat?
Funda:*

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

rolling on the floor nu are nimic deschidel asa am patit si eu pe PC