| anonim_4396 a întrebat:

am un pc si vreau sa-i pun piese mai bune dar nu stiu ce marimi imi suporta placa de baza si as vrea ceva program sau site unde sa pot vede max de suport la pc! As vrea sa stiu ce procesor imi suporta, ce ram si ce placa video, daca puteti sa ma ajutati cu un program sau site as fi recunoscator?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Aida64 sau cel mai sigur intra pe sitesu producatorului si vezi specificatiile la placa ta de baza.

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Pai sa cunosti toate detaliile astea trebuie intai sa stii ce placa de baza ai in PC ca sa stii ce suporta si ce nu.