| Anonymus3000 a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop bun dar pana in 25 de milione ce imi recomandati. Il vreau mai mult pentru jocuri ca Fifa 2011, GTA 4 etc

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai vorbiti aurea, ca pun pariu ca nu va puteti voi juca nimic pe o placa video de 1gb. Uitati, sa nu imi spuneti ca pe un 9400 gt te joci la fel ca pe un 5670 (512mb).In fine, sa trecem peste. Daca vrei sa vezi optiunile, ti-am trimis un PM.

| Scherimuvi a răspuns:

Iati un laptop DELL este cea mai buna firma de laptopuri

| EduardTPU a răspuns:

La acest pret un laptop pe sa-ti ruleze bine gta4 nu prea gasesti. Sunt mai scumpe laptopurile pe care vrei sa le folosesti pentru astfel de jocuri; eu te sfatuiesc ca pentru jocuri sa folosesti un pc de tip desktop, chiar de curand am dat un search si am fost uimit sa vad cat de mult s-au ieftenit iar cu 25 mil iti iei un desktop pe care sa-ti ruleze perfect jocurilewinking

| WTFAAA a răspuns:

Salut, daca ai mai avea inca vreo 2-3 milioane, ti-ai putea lua un SONY VAIO. Este foarte bun pentru games, avand placa video dedicata. FUNDA? devil

| Lordutu53 a răspuns:

Eu mi-am luat un laptop Acer la 20 milioane si a fost bun are memorie buna
dar trebuie sa pui un alt windows daca tu il vrei pentru jocuri deoarece are linux

| LeoGta4 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti mearga GTA IV pe laptop. Daca vrei sa te joci GTA IV ia-ti un laptop cu placa video buna si minim 2 GO