| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU care stie cum poti sa faci poze cu webu? Fara sa descarc vreun program?

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

Uita-te la web si o sa vezi pe el un buton pe care poate fi desenata o camera(sau nu) si apesi acolo si iti va aparea poza pe desktop...bine trebuie' sa ai webu instalattongue

3 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Hey!
Nu iti trebuie nici un program.
Trebuie sa ai instalata camera web.
Pe camera trebuie sa ai undeva un buton happy. apesi pe el dupa ce intri in camera.
Iti va aparea poza!

Funda?

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Incearca pe pizap, nu descarci nimic, si e super tare http://www.pizap.com/.fundita?

| nutzy a răspuns:

Daca ai hi5 poti sa ti faci acolo poze, dai incarca poze, dai captura web. faci poza si nu o inncarci pe hi5, o salvezi in comp, apoi o stergi de acolo si gata; ies frumoase, maimari si le si poti modifica.