| AlexutzJr a întrebat:

Sal TPU. Ce s-a intamplat cu Conquiztador?! Acum imi porneste o prostie de Triviador sad. Triviador se poate juca online? Ce jocuri de gen Conquiztador care se joaca ONLINE mai stiti? Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu mai există ConQUIZtador, a fost înlocuit definitiv cu Triviador. Se joacă online şi te poţi loga cu contul de ConQUIZtador. Alt joc de acest fel, este Transformice, Metin.

Numai bine!

| AlexutzJr explică (pentru Hydrangeaceae):

Mai stii si alte jocuri cu intrebari? (mai ales jocuri care le joci cu alti playeri, online si multiplayer)

1 răspuns: