| DoarSile a întrebat:

Sal TPU ce sa imi cumpar tableta sau telefon chiar nu stiu multumesc

Răspuns Câştigător
| soaitamarius a răspuns:

Tableta! Telefonul vechi il folosesti doar sa vorbesti la el iar tableta la jocuri aplicati etchappy. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

12 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Depinde pentru ce anume vrei sa folosesti aparatul, si cat de mobil vrei sa fie. Tableta nu o poti purta in buzunar, e clar. Iar la capitolul performanta, in functie de pret, foarte multe telefoane depasesc performantele multor tablete.

| raluca0306 a răspuns:

Eu zic sa alegi ce ai avea nevoie. Daca ai un telefon atunci cumpara-ti tableta.

| BiuL a răspuns:

Daca ai un telefon ok care nu face figuri, ia tableta, dar daca ai un telefon mai vechi si slab ia-ti unul nou.

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua asa ceva: http://www.mediadot.ro/......android-40
De la Mediadot.

Bafta!

| LollypopMe a răspuns:

Telefon. Tabletele nu prea am eu o parere buna despre ele! Sunt niste rahaturi!
Sii ce e mai bine?
Urmareste niste oferte la altex sau la eMAG si cauta oferta:
Laptop+telefon.
E mai bine!

| FlyJack a răspuns:

Tabletawinking E mai eficienta.

| Dilavia a răspuns:

Tableta!

| white93 a răspuns:

Telefonul,pentru ca poti sa si suni si chiar in momente grave, dar si are rolul unei tablete.

| DoarSile explică:

Telefonul performant. nu prea e bun pentru ca daca il pierzi te doare dar daca ai un telefon mai rapandula sa zic asa nu prea te doare absolut deloc... telefonul este de vorbit.

| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a răspuns:

Telefonul il folosesti ca sa vorbesti, uneori pentru gaming iar la tableta poti viziona un film, joci jocuri mai bine datorita ecranului mare si mai sunt multe avantaje la o tableta! Si eu as vrea sa-mi iau o tableta dar nu m-am hotarat inca! Multa bafta!

| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a răspuns:

Pe tableta poti vedea un film fara sa te chinui sa iti bagi ochii in ecran, te poti juca jocuri multe si faine si mai sunt multe avantaje! Mult noroc!

| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a răspuns:

Ce raspuns concret ai mai aprobat!