| Anonima_9977 a întrebat:

Urgent! imi poate spune cineva cum po downloada yahoo(am incercat pe situri sa-l download dar imi da error la jumatea descarcarii) zice ca imi lipseshte DDRAW. dll. iar eu nuki macar nu stiu unde se afla chestia asta! funda pentru. un raspuns eficient

Răspuns Câştigător
| Crystal1807 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stabilesti care e problema.
Aceasta poate fi una dintre cele de mai jos:
* Nu ai instalat sistemul DierctX
*DierctX-ul instalat este o versiune veche

1. Du-te la Run si ruleaza comanda dxdiag. Vezi daca ai sau nu instalat Directx
2. Daca ai gasit ca nu e instalat downlodeaza cea mai recenta versiune
3.In cazul in care e instalat vezi daca versiunea DirectX instalata sprijina programul pe care il instalezi

Daca nu ai gasit problema fa o scanare cu STOPzilla

Eu sper sa reusesti sa faci ceva happy
Dar daca nu cere ajjutorul unui specialist

7 răspunsuri:
| ihaterain a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si adi pe messenger si cred ca o sa apara ceva cu download e mai sigur de acolo;)

| doina93 a răspuns:

Salut, eu am intrat pe google si am scris download yahoo, si mai departe deacum il descarci.

| TheCookie a răspuns:

Pai ti-l poti downloada de pe www.yahoo.com
:);)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.dlldump.com/......nload.html

si copiazal in C:\WINDOWS\system32 bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici il poti descaca:-*Ultima varianta de messenger[10]
http://messenger.yahoo.com/download/

| Anda_9811 a răspuns:

Daca mai ai Yahoo instalat o data, sterge-l din control panel, apoi incearca iar.[ start, settings, control panel, add or remove prg. gasesti Yahoo si ii dai remove]