| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, cum pot recupera un email sters din contul Yahoo Mail? L-am sters din greseala. Funda

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Trebuie sa fie la fisiere sterse, dar daca l-ai sters si de-a colo nu mai poti sa-l recuperezi

| Hyora a răspuns:

De duci pe Yahoo Mail apoi de duci la trash il iei de acolo si il muti in spam

| MyaMyuka00 a răspuns:

La sfarsitul listei scrie adress book dai click pe sagetica din fata si ti se va afisa o lista cu contaclele sterse. acolo va fi si id-ul sters. kiss