| Mihai198 a întrebat:

Sal TPU.

Daca folosesc update-ul pentru windows 10 al celor de la Microsoft de pe siteul lor o sa imi ceara cheia de activare sau ce?

Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

Nu, îţi rezervi o copie nelicenţiată pe care o downloadezi ulterior. Singura şi poate cea mai mare problemă e că nu o să poţi downloada câteva programe pentru că nu îţi permite.
Sunt nişte chiţibuşuri pe care ei nu le menţionează, dar care pe mine m-au făcut să evit update-ul.

2 răspunsuri:
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Nu

| AspirinaDeInima a răspuns:

Dac faci update de la windows 8.1(nu neaparat asta) nu o sa iti ceara nimic.