| eo12345 a întrebat:

de ce nu ma pot conecta la internet prin wi-fi la samsung galaxy mini? cand intru pe internet imi spune:serviciul nu a reusit sa comunice.incercati din nou mai tarziu.

Răspuns Câştigător
| JusTMeEmmY a răspuns:

Eu am tot galaxy mini dar eu am reusit sa ma conectez la WiFi...eu m-am dus in mall la o cafea cu prietenii(ei jucau poker eu downloadam jocuri de pe android) deci ar trebui sa faci ca mine sa te duci o ora intr-un mall unde e WiFi
Si cand zice chestia asta cred ca e din cauza ca ai incercat sa te conectezi la WiFi unde nu era nimic wireless(nu poti sa te conectezi prin WiFi peste tot...straight face bft
ps:oricand poti sa te duci la Orange/Vodafone/cosmote(de unde ai tel) si sa intrebi care e problema(du-te cu garantia poate iti da altu, acela avand probleme tehnice.)

2 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Vezi ca este de la setarile telefonului (legate de internet). o posibilitate.

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Pai happy

Hai sa iti explic fiind ca si eu am Samsung galaxy mini big grin
Daca nu ai internetul activat sau nu ai retea de wireles in casa... sau daca nu au vecinii tai happy
Nu ai cum sa prinzi sau sa intrii pe neth big grin
Daca ai retea de wireles prin jur du-te la setari si dai acolo la setari wireles happy

Bafta :*