| Sooorin a întrebat:

FUNDA! Salut, am Samsung galaxy mini 2, si vreau sa intru pe net (de la pc )utilizand cablul de date USB, am reusit DAR nu ma pot conecta la net, imi arata in pc ca " no internet access" (pentru telefon ), cum ma pot conecta la net, ce trebuie sa fac, unde intru? FUNDAAA!

1 răspuns:
| pleosnitapufoasa37 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cartela de internet speciala le gasesti la magazine de telecomunicatii in supermarketuri etc sau abonament doar cu internet pe el cartela abonament adica