| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu ma pot conecta la net prin wi-fi?(am samsung galaxy mini)

pornesc wi-fi, gaseste retele, si intru pe una dintre ele si imi cere o parola...

eu am bagat o parola, de ex:numele meu...si cand vreau sa intru pe net tot nu merge

va rog ajutati-ma!

mersi!

Răspuns Câştigător
| MoTTyOn a răspuns:

Pai fiecare isi pune parola la conexiunea lui ca sa nu intre altii, intelegi deci cauta locuri care gasesti pesoane care nu au parola. Mult noroc! sper sa-ti fie de folos acest raspuns.