| RaYnNyKu a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2, i-am pus parola din aia pattern, si sora mea so bagat in el si mi-a butonat acolo si acum imi zice ca trebuie sa intru pe nu stiu ce mail sa vad parola si sa-l deblochez dupa, dar eu am uitat emailu ala, si parola, si nu stiu cum sa fac sa il deblochez, ca eu stiu codul dar nu pot sa-l pun ca-mi cere mail, ajutati-ma va rog sa mi-l deblochez, doresc idei, in afara de sa-mi spuneti sa-l duc la un specialist, vreau eu sa mi-l deblochez eu singur...

1 răspuns:
| Londonezul a răspuns:

Trebuie sa i dai un hard reset http://www.youtube.com/watch?v=5v6_gQT-RJQ