| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 1 si nu ma pot conecta la retelele wireless care au parola, am incercat la mai mult de 10 retele diferite,nu merge,imi zice ca incearca sa se conecteze la reteaua respectiva iar dupa cateva secunde imi zice "deconectat".In schimb toate retelele fara parola, imi merg.

2 răspunsuri:
| TheLittleCurious a răspuns:

Si mie imi face asa cateodata. ai incercat sa il repornesti si sa incerci in nou? (am acelasi model)

| ombladon a răspuns (pentru TheLittleCurious):

Nu a mers niciodata de cand il am, l-am inchis si deschis de multe ori...