| t3ckt0n1k a întrebat:

Sal TPU de un timp am un virus pe PC "Mouse trap example" cum scap de el va rog sa-mi spuneti. L-am primit accesand un program pentru messenger si acum totdeauna cand pornesc calculatoru" imi apare ceva pe mijlocul ecranului ce imi tine sageata numai acolo si nu mai pot face nimic Funda

Răspuns Câştigător
| RaulRaul99 a răspuns:

Daca reusesti sa faci ceva sa iti misti sageata intra pe net si cauta programele astea:Spybot - Search&Destroy, a-squared free, online eset sccaner(asta ruleaza online), Malwarebytes si ca si program de securitate dupa ce ai sters virusii iti recomand cu caldura Microsoft Security Essential.Cu toate programele ce ti le-am dat scaneaza PC-ul si iti va sterge virusul in special a-squared free merge mai greu dar isi face treaba de nota 10.

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Apasă combinația de taste Alt + X să se deblocheze.Dezinstalezi cu RevoUnninstaler, curățare cu Ccleaner, reparare regiștrii cu Registry Mechanic, scanare cu Malwarebytes

| t3ckt0n1k explică:

Ms mult chiar ma-i ajutat iti multumesc si tie tagaso