| Anon352 a întrebat:

Sal TPUkiss de unde pot downloada teme si jocuri pentru telefonul LG-Cookie Style T310? Dau Funditalove struck +Votlove struck si la ceilalti votlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Anonymous_3963 a răspuns:

Http://www.webstatschecker.com/stats/keyword/lg_cookie_style_t310_firmware
ai acolo de toate... sper ca ti-am fost de folos... funda? :)

3 răspunsuri:
| Drax a răspuns:

Încearcă zedge.net. E un site foarte bun. O zi bună în continuare!

| Anon352 explică:

Hacker9895 pe mobile 9 nu arata numele meu de telefon ca as fii pus de la inceputwinking

| hacker9895 a răspuns:

Pai sa intri pe www.mobile9.com si ai undeva sa iti scrii numele telefonului apoi iti apare tot ce vrei jocuri theme funda?