| Anon352 a întrebat:

Sal TPUkiss de unde pot downloada teme si jocuri pentru telefonul LG-Cookie Style T310love struck? Dau Funditalove struck +Votlove struck si la ceilalti votlove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Rebeca_5235 a răspuns:

Http://www.zedge.net/

intrii in dreapta sus iti selectezi telefonul ( unde scrie sing up si sing in dedesubt ai locul unde poti sa iti alegi telefonul)

apoi cauti la themes si iti descarci in calculator thema de care ai nevoie. (poti accesa si direct de pe telefon prin internet)

E simplu odata ce ajungi pe site de descurci 100%