| catalinmobil a întrebat:

de unde pot lua jocuri denalea cu auto rotate pentru LG COOKIE STYLE T310 stiti (de ex. este o aplicatie cu bere care atunci cand misti telefonul se misca si berea!) ca stiu ca LG cookie style are auto rotate! dau funda celui care imi da cele mai multe link-uri cu jocuri de auto rotate!

1 răspuns:
| zBogDDy a răspuns:

Se iau de pe site-urile de pecialitate, dar trebuie sa platesti pentru ele, restul nu au grafica bune si is naspa.