| 1paul9 a întrebat:

Sal TPU.de unde pot sa fac un update la placa video nvidia geforce 7200gs, 256 mb, 32 bit? mersi dau funda...

1 răspuns:
| Darius19002 a răspuns:

Salut. Uite eu nu ti-as recomanda sa-ti faci update la placa video pentru ca cei de la NVIDIA tot timpul upgradeaza driverele la placile video si baga voltaz tot mai mare, pentru a merge mai bine. Dar daca nu ai o sursa buna, sau daca placa video nu suporta s-ar putea sa ti se arda. Mai bine nu fa update. Dar daca tot vrei ia de aici, dar nu garantez ca placa iti va supravietui. http://www.nvidia.co.uk/object/winxp_2k_94.24_uk.html