| AlexrAul456 a întrebat:

Este buna placa video Nvidia Geforce GTX 560m in gaming? Ruleaza cele mai noi jocuri?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Numai daca este versiunea de 192 bit a placii video este ok. Dar cum nu prea se comercializeaza in europa versiunile de 192 biti, tin sa cred ca tu ai acolo versiunea de 64 bit, ceea ce este o placa video destul de slaba.

| AlexrAul456 explică (pentru Jipa95):

Chiar nu stiu cati biti are, dar nu cred ca are 64 bit.

| Jipa95 a răspuns (pentru AlexrAul456):

Ia GPU-Z si arata-mi un print screen!

| JellyPlays a răspuns:

Ai nevoie de un procesor bun ca sa-ti ruleze jocurile bine fara lag si e de ajuns o placa de 1gb!

| AlexrAul456 explică (pentru JellyPlays):

Mai am i7 2630qm.