| DarkMirror a întrebat:

Exista vreun program sau ceva asemanator (gratis) cu care sa pot urmari prin gps un calculator daca am 2 calculatoare? Adica am un laptop si mi-e frica sa nu mil fure. Dau funda si vot la toate raspunsurile care le-ati dat pana acu. Plsssssbatting eyelashes

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Daca chiar ar exista software pentru. asa ceva iti dai seama ca trebuie si hardware pentru. ca localizarea nu o poti face doar prin intermediul internetului.