| Andreeas2011 a întrebat:

Sal tpu.In urma cu cateva zile mi-am sters programul acela de vazut doar filme(poti da slow motion si fast motion)si am uitat cum se numeste.Imi spune cineva cum se numeste va rog.

5 răspunsuri:
| Andreeas2011 explică (pentru neluL):

Era altu in care pe imagine era ceva pe care scrie 3 2 1

| neluL a răspuns (pentru Andreeas2011):

Dupa indiciul asta nu-mi dau seama! Alte indicii mai ai? Ia cauta in My computer -> Disc C -> Program Files ->poate a ramas folderul aici. Mai poti cauta si in -> Program Data.

| Andreeas2011 explică (pentru neluL):

Ceva gen windows media player dar la care se pot vedea decat videoclipuri

| neluL a răspuns (pentru Andreeas2011):

Programele care ti le-am dat sunt genul windows media player
Alte programe VLC, MKV Player, Xilisoft Blu Ray Ripper, Winamp Pro, Power DVD...sunt multe! Ai cautat unde ti-am zis eu?