| Gabi16 a întrebat:

Sal TPU, merita sa vand Unitatea aceasta la 1000 LEI? Asta vreau sa stiu daca am pus pretul bun deoarece vreau sa o vand. Unitatea arata in felul urmator : Mainboard Manufacturer AsusTek Computer INC, Model M4N78- AM, Procesor AMD Quad Core 2 x4 620,2, 60 GHZ, memoria 4 GB RAM, Hard Disk de 600 GB, placa video Nvidia Asus GeForce GT 640 de 2 GB. Multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E bine 1000 ron.

| dryft3r a răspuns:

Mai bine da-l. Ti se merita. Eu asa spun.

| lpavel a răspuns:

Binenteles! Daca ai deja cumparator, mai mult oricum nu-ti va da nimeni!
Nu ca nu ar merita, dar asa merge, odata ce a fost folosit, pretul scade! Bafta!