| Gabi16 a întrebat:

Salut TPU,asa dori sa imi vand Pc-ul mai precis doar Unitatea de baza,doar Unitatea pc,si as dori sa stiu cam cat as lua pe ea,unitatea are urmatoarele caracteristici : Mainboard Manufacturer AsusTek Computer INC, Model M4N78-AM,Procesor Quad-Core AMD Athlon 2 x4 640 Processor 2. 60GHZ, System type 32 bit Operating System, Memoria DDR2 4GB RAM,Socket AM3, Placa Video ASUS Nvidia GeForce GT 640, cam astea ar fi,daca mi-ar putea spune cineva un pret cam cat as putea lua? Va multumesc, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intre 700-1000 maxim. Sa ai si-o sursa buna si-un hdd macar 160-320.

5 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Maxim 900 lei.

| Seby90 a răspuns:

| Mihai1810 a răspuns:

Depinde sursa, hard disk, si memoria placii video

| TheSoldier a răspuns:

800-1000 ron.

| TheSoldier a răspuns:

Iti dau 850 Ron.