| KadeJudo a întrebat:

Sal TPU!
Mi-am cumpărat de curand un laptop iar cand incerc să descarc muzică sau sa instalez sopcast nu îmi dă voie "protecţia" laptopului sau sistemul sau ce o fi...
Este destul de bun şi am antivirus fbun dar se poarta ca pc-urile de la net-cafe de nu ma lasă să instalez ori să descarc!
Am nevoie de ajutor plzzz, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Pai vezi in primul rand zice ceva de firewall sau altceva ca sa stiu cum te pot ajuta.happyDaca este vorba de firewall intri in control panel este acolo in start si apoi vezi ceva de security si dezactiveazal, daca nu o sa caut.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Alege alte site-uri. Posibil ca antivirusul sa blocheze descarcarea.Fiind virusate.