| kosss2002 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare foarte importanta.De curand mi-am achizitionat un laptop si am sistemul de operare endless pe el.Acesta nu imi da voie sa-mi instalez driverele,adica sa mi le descarc dupa net, si cand incerc sa-mi instalez windows 7 nu imi recunoaste tastatura si mouseul.Deci,intrebarea mea ar fi :Cum pot sa scap de endless? Sa-l dezinstalez...

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu cand bootezi windows-ul de pe DVD/Stick incepe sa se incarce dar nu functioneaza tastaura si mouse-ul? Singura explicatie (pe care o am eu) ar fi ca acel laptop sa fie construit special pentru endless. Ce laptop ai? Incearca cu alt mouse extern cu sau fara fir.

| kosss2002 explică (pentru Ironwin):

Deci mousel nu imi mai functioneaza, am incercat si cu unul cu fir si tot nu merge, tastatura a functionat intr.un final, dare eu nu stiu cum sa scap de endless asta care nu ma lasa sa rulez file.exe ca sa-mi pot instalez si eu driverele si dupa windowsul.Ca atunci cand incerc sa instalez windows imi da eroare ca nu mi-a gasit driverele