| Anonymus3000 a întrebat:

Mi-am luat proxy hide ip pentru a imi pune un ip de sua. Dar nu a mers cum am crezut. Hide ipul merge dar acum nu pot intra pe niciun browser fara ca programul sa fie deschis( mozila, opera, explorer, chrome) + imi merge greu calculatorul si nu pot intra pe unele site-uri. Ce sa fac? Am incercat sa dau uninstal la program dar nu mai merg dupa aia browserele. Dau funda...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza data si ora dupa ip-ul de SUA de exemplu, daca tot ai IP de SUA.