| goinadacian a întrebat:

Astazi cand am incercat sa ma uit la un video pe youtube nu mergea.Arata ca se incarca dar nu merge.Folosesc browserul Opera,pe browserele ca chrome, mozila merg video-urile deci sa fie de la browser?

2 răspunsuri:
| ITPlace a răspuns:

Salut!
E posibil ca un firewall sa blocheze Adobe-ul pentru Mozilla sau sa fie un bug local al browserului, cel mai bine ai putea sa reinstalezi browserul sa fii atent la casutele bifate si sa cauti ultimul update al browser-ului de pe site ul oficial si iti merge mai mult ca sigur!
Multa bafta happy

| SySwOw a răspuns:

De ce ai folosi Opera? e un browser facut in notepadwinking