| dany11079 a întrebat:

Sal TPU,mi-am luat un alt calculator,si i-am pus mac adress de la pc-ul vechi ca altfel nu mergea, se poate ca viteza de internet sa fie mai mica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca calc nou este mai prost, da, altfel poate ai alt win sau o palca de retea mai slaba pe el.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred o data ce ai bagat mac-ul trebuie sa mearga.

| dany11079 explică (pentru anonim_4396):

Odata cu macul s-a schimbat si ip-ul, dar daca s-a conectat cred ca este aceeasi viteza

| anonim_4396 a răspuns (pentru dany11079):

Pffff si cand vad cate un comentariu ca asta ma bucur ca mai exista site ca asta, cum sa se schimbe ip-ul cu mac-ul? mac-ul il schimbi doar daca ip-ul a fost inchis pe un calculator (mac)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar poti sa suni la furnizorul la care esti abonat sa iti dea drumul la ip si sa il inchida pe calculatorul actual

| RazvanTR a răspuns:

Nu este nicio problema.
Poate iti merge si mai bine daca ai o placa de retea mai bunatongue(mine merge mai bine pe laca pde 1000mb)