| SgTR0b3rT a întrebat:

Pe un sistem xp+sp2 cand incerc sa instalez un program (joc) de tipul 'program.exe' apare mesajul 'is not a valid win32 application ' si nu mai pot instala nimic.
Acelasi lucru se intampla cand incerc sa pornesc unele programe instalate.
Cum repar asta?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Windowsul are fisiere lipsa

| SgTR0b3rT explică (pentru robert35):

Da cum repar asta?

| robert35 a răspuns:

Sa ati explic win care al ai acum are lipsa niste fisiere importante trebuie sa instalezi alt win si trebuie formatata partitia unde ai win stii sa faci windowsuri nu cred ca stii tot ce ati trebuie este nero 7 si un link bun de unde sa tragi un windows bun si sa fie iso uitate la un tutorial pe net cum se face un win bootabil cu nero daca vrei sa vorbim mess robertcazacu35