| iRobby a întrebat:

Sal TPU, stie cineva un program de inregistrat filme care sa fie gratis si usor de utilizat? poate sa imi dati si niste sfaturi. cum sa fac video'ul in HD, cu efecte si muzica. Dau FUNDA celui mai bun raspuns. poate imi dati si site'ul de download happy

2 răspunsuri:
| SherryXoX a răspuns:

De pe fil elist, dar iti trebuie invitatie sa iti faci cont. Sunt filme HD si subtitrate e super. Iar pentru editat filme incearca VideoPad e usor Funda big grin

| iRobby explică (pentru SherryXoX):

Hmm. poate un site ceva? big grin
Sau lasa. caut acum pe Google, si daca merge >>> fundita tongue