| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program cu care pot face o voce sa rosteasca ce vreau eu? Cum au dj-i astia pe la radio etc.

5 răspunsuri:
| BlackDemon2 a răspuns:

Shazam

| expander91 a răspuns (pentru BlackDemon2):

Fratilor nu ati inteles ce vreau eu, eu vreau unul pentru PC, fiindca m-am apucat de remixat si vreau sami rosteasca la inceput numele meu de dj!

| uluitu a răspuns:

Programul se numeste talking tom si este super dar nu este singurul uite ia-l pe asta si anuntama daca merge eu l-am luat si imi merge dar daca nu iti caut altul uite linkul http://www.virtualdj.com/download/free.html

| expander91 a răspuns (pentru uluitu):

Am virtual dj, este pentru remixat tongue

| Manuel_Corneanu_1998 a răspuns:

Si eu caut un asemenea program..pe iphon este acel program de la Apple cand pisica aia spune ce vrei u dar nu stiu cum se numeste si nu cred ca functioneaza pe pc.big grinfrustrated