| pacifistul a întrebat:

Sal TPU va ajutati-ma si pe mine cu driver de video controller ca imi apare device manager cu semnul intrebarii galben si am incercat toate metodele ca sal obtin dar n-am gasit driverplacii video. am laptop Dell nspiron 1300 - placa de baza e, windows xp sp 2 dau funta deci nu ma uitati

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul asta www.drivertoday.com instaleaza, scaneaza, se va deschide o pagina cu driverii lipsa, de acolo il poti si downloada daca nu iti da link de download copiaza linkul cu driverii lipsa si deschidel cu internet explorel;)