| liviu_3116 a întrebat:

Sal TPU.vreau sa va rog ceva. spuneti-mi si mie ca eu chiar nu stiu ce tableta sa imi cumpar.allview speed city sau serioux s101tab? eu as vrea sa cumpar serioux dar unii zic ca nu prea e buna dar la ea da si tastatura si este mai mare are 10, 2 inch parca si Allview doar 7.allview are 1, 5 ghz,iar serioux 1, 2 ghz.pe care ziceti sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Allview si serioux sunt foarte proaste si poti vedea si la comentarii pe internet. Apple este foarte buna, dar este si foarte scumpa, eu am una de la E-boda - este o firma romaneasca si am dat 700 lei pe ea si o am de un an( inca mai functioneaza) funda?

| dyanakitty a răspuns:

Pai intra pe eMAG si compara-le si vezi ce rezultat are

| Timiii a răspuns:

Tableta Apple... big grin

| artagonlord a răspuns (pentru Timiii):

A intrebat dintre Allview speed city si serioux s101tab
eu asi zice sa-ti iei Allview, eu am Allview aldro speed duo dar nu ma tine foarte mult bateria...