| Lexi888 a întrebat:

Sal.unde gasesc calculatoare gaming second hand sub 300 lei?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
De aici http://www.expertcompany.ro/
Pa, bafta :D

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Cu 300 lei vei cumpara un PC foarte vechi cu componente foarte slabe.
Pentru un PC Gaminmg doar placa video este 1000 lei sau mai mult.

| Gabitzu246 a răspuns:

Nu exista pc gaming sub 300 lei

| ITMania a răspuns:

Daca nu face cartofi prajiti, degeaba e de gaming si sub 300 lei.

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Nu o sa gasesti nicaieri o unitate completa la 300 lei, daca o placa pentru gaming ajunge si la 5000 lei iti dai seama...

| Capusan_Emil_1994 a răspuns:

Calculatoare second hand Gaming ieftine - Diablos Computer aici. apropo de placi video, gasesti si sub 1000 de lei cate vrei si bune chiar.gtx geforce 1050ti 2 Giga e undeva pe la 700 lei si daca nu gasesti si mai ieftine, depinde ce vrei tu.