| sdalexandru a întrebat:

Sal vreau si eu putin ajutor din partea voastra ce cooler imi recomandati pentru un procesor i7 2600 k 3400 hrz quad core socket 1155. la cooleru stock la jocuri mai tari gen crysis 2 sau battlefied 3 creste temperatura foarte mult si numi prea convine. carcasa mea are 195 latime. cam 1 mil jumate pana in 2 mil jumate sa fie cooleru si numi trebuie neaparat un cooler pentru overclock. astept cat mai multe raspunsuri. multumesc pentru intelegere. o zi buna

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ce a ales florin1979 e cel mai bine. alege unu.

| razvanel009 a răspuns:

Alege unul dintre acestea:
http://www.emag.ro/......--pCLP0579

http://www.emag.ro/......--pCLP0588

Ambele sunt bune, rezistente, flux de aer foarte mare si pentru i7-ul tau cred ca duce 50-60 grade in Full

Bafta!
P.S:Daca vrei un cooler la pret redus si care sa aiba viata lunga, iti recomand sa cauti de la Scythe (le recomand pentru ca au acea talpa care vine pe procesor foarte bine finisata si aduce o racire mult mai rapida si mai buna)
Tu alegi!