| Rags a întrebat:

Sall 2 intrebari
1 ce inseamna rack-hdd(am vazut cand imi faceam configuratia la calculator)
2 ce imi lipseste din toata configuratia(adica daca imi lipseste procesor, placa video,...)

Intel Core i5 2320

Asus P8Z77-V LX

Sapphire Radeon HD 7850 2048MB DDR5

HDD Seagate Barracuda 2TB 7200rpm SATA3 64MB

Memorie Geil DDR3 8192MB (2 x 4096) 1333MHz CL7 Black Dragon
Memorie Geil DDR3 8192MB (2 x 4096) 1600MHz CL9 EVO LEGGERA)

Sursa CoolerMaster GX Lite 600W

Raidmax Quantum
(dau funda)

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, ai cam tot ce iti trebuie... ca recomandare ar fi sa iti mai iei un hdd mai mic pe care sa pui sistemul de operare iar cel de 2tb sa il folosesti ca mediu de stocare a datelor (filme, jocuri, etc.). Rack hdd-ul probabil se refera la acel soclu prin care sa poti accesa fizic hddul fara sa mai demontezi calculatorul (http://www.google.ro/......tp?/search Bafta!