| DjLayla a întrebat:

Sall al cum mi se poate repeta melodia la nesfarsit pe youtube? dau funda rapid pls!

Răspuns Câştigător
| TotEuMa a răspuns:

Inainte de punct ( unde scrie youtube) scrii "repeat" si gta ex : http://www.youtuberepeat.com/watch?v=E_tL1HrR2AM&feature=related.. dar nu merge la toate melodiile :-?

2 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

La link dupa youtube scrii repeat, exemplu : www.youtuberepeat.com/watch?v=69sDvR_Onwk&feature=g-all-u

funda?:*

| DjLayla explică:

Toteuma it dau tie funda ca ai nevoie ca ai doar 2 raspunsuri