| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce folosesc bsplayer. De ex ai o lista de melodii.Asculti una si doresti sa o deruleze el automat pe urmatoarea fara sa mai selectezi tu.Cum faci acest lucru? Ca la mine ori se opreste melodia ori se repeta la nesfarsit...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai click dreapta pe caseta de la bsplayer dupa ce l-ai deschis si dai pe playlist. Apoi ti se deschide o fereastra mica. Selectezi din folderul in care ai tu melodiile pe toate si tinand apasat stanga pe o melodie le pui in ferestra mica. Asta a fost tot big grin.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca bsplayer nu este pentru muzica, el este facut mai mult pentru filme.

Daca vrei player pentru muzica foloseste winamp sau aimp