| b06dan1x7 a întrebat:

Sall all! uitati am o intrebare... de ce nu mai merge tastatura mea wrieless? adica atunci cand porneste pc si sa intru in bios merge dar cand e sa scriu ceva, sa joc un joc, orice, nu merge...

cand intru in control >>panelkeyboardpropietati scrie ca nu s-a putut gasi driverul pentru acest aparat deoarece e deja in uz...(code 38) ce e asta?

cine imi da raspuns si rezolvarea la problema mea ii dau funda

Răspuns Câştigător
| BulDog555 a răspuns:

Uita-te in sursa, acolo este codul ID. Tre sa instalezi driverul original.Folosestete de Driver Pack Solution Tweekend Edition poate te ajuta, daca nu, ma gasesti in privat.

1 răspuns:
| valintinvalic2011 a răspuns:

Pai mai des se intimpla cind pui ceva pe tastatura si intimplator se apasa ctrl si nu merge nimic nici enter si nici esc mie de multe ori se intimpla asa si duceam si la specialisti dar acolo imi arata ca ii bun dar acasa nu merge tastatura bafta