| ArTistuL a întrebat:

Sall all, vreau sa stiu si eu un pret mic de tableta sau netbook(nu stiu daca am scris corect) dar vreau sa mearga si bine, si de unde pot cumpara

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut adrian
Daca te referi la un laptop mai mic, ai scris corect netbook, daca te referi la laptop normal denumirea e notebook.
Tableta e mult mai scumpa decat un netbook si are cu totul alte functionalitati, e utila doar daca o folosesti strict pentru navigare.
Ce buget maxim ai?
Adauga solutiipcro pe yahoo, eu urmaresc preturile mai multor magazine pentru diversi clienti, iti pot recomanda ceva pentru nevoile tale.
Bafta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un netbook mi se pare ca e vreo 1000 lei...

imi dai un vot? http://concurs.iphoneromania.net/concurent-RazvanAndrei.html

| Elynad a răspuns:

Cea mai ieftina tableta care sa mearga si bine costa sub 400 de Lei. reprezinta totusi un compromis pret calitate. Una foarte buna ajunge pe la 1500 lei si se poate chiar sa ruleze Windows 8, la fel ca un PC: http://www.pctablet.ro/......windows-8/
Un netbook nu iti recomand, mai pui cativa banuti sau asteptii promotiile si iei un notebook. Preturi de la 1200 lei in sus.

| Gabrieluț a răspuns:

Un pret bun de notebook este de la 2000 Ron in sus...de fapt depinde pentru ce vrei sa il folosesti, o tableta buna poate incepe de la 2500 Ron.ai putea sa comanzi de pe internet sau sa iei dintr-un magazin de specialitate din orasul tau... daca vrei sa te ajut lasa-mi un PM