| dany8753 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa-mi cumpar tableta Tableta MYRIA Class M101, si vreau sa stiu daca e buna mie mi-ar trebui sa-mi mearga bine pe net sa pot sa vad filme seriale (la fel tot pe net ) si jocuri ca de ex gta 3 asphalt 7.

Răspuns Câştigător
| SpantaN a răspuns:

Salut. Si eu am tableta MYRIA Class M101 si sunt foarte multumit de ea. Este foarte buna, iar in privinta jocurilor iti merg aproape toate. Poti sa vezi cate filme si seriale vrei. laughing Merge foarte bine happy! Funda?