| Darkmind a întrebat:

Sall am luat de curand un samsung s3350 cu wifi il activez dau reimprospatere si gaseste un singur donator de net care este prea deparet sa se conecteze la el.Alecva am incercat sa ma conectez cu pc meu mai mult din curiozitate, am activat netu si nu il gaseste unde sa umblu sa il gaseasca?

3 răspunsuri:
| Darkmind explică:

Nu mai este nevoie mersi oricum am descoperit singur.

| Darkmind explică:

Sigur si la meu face asta deoarece semnalul nu este suficient de puternic pentru al receptiona.Du-te mai aproape si o sa mearga.

| ciupyy025 a răspuns:

Sal...am si eu o problema cu un astfel de tel.gasesc reteaua dar nu se conecteaza, selectez reteaua si dupa un timp se inchide.ma poti ajuta? te rog