| xIonutzu a întrebat:

Sall am o imprimanta Lexmark x2670 si am incarcat tusul acela incolor ( ala negru) si cand l-am bagat in imprimanta nu il mai recunoste imi apare cu semnu intrebari ca si cum nu ar fi bagat in ea dar e bagt si e si plin pe el secrie 14 si pe ala color scrie 15 ce sa fac sa imi apara si se mearga? am auzit de resetarea imprimantei sau a cartuselor cum se face asta pls dau funda pls

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cartusele care se reseteaza sunt speciale. Cele originale nu se reseteaza. Nu te-ai uitat ca ti-am dat un link?

| K0sti a răspuns:

Incolor da, de incolor ce e nici nu-l vezi, nici imprimanta saraca nu-l mai vede!

| xIonutzu explică:

Am vazut linkul dar cu ma ma ajuta? ce sa fac cum sa fac cartusu asta incolor sa mearga iar? sau ce sa fac k nu stiu zi-mi si mie pls

| nicvamp a răspuns:

Te-ai uitat sa nu fie acoperit cipul ala de la cartus acolo unde intra in imprimanta?