| PureMadnesS a întrebat:

Sall am o problema cu calculatorul. am instalat si windowsu de o groaza de ori...nu stiu ce sa fac mi se blocheaza mereu cand intru...are configuratia f bune si mi se bloacheaza la lucruri banale. ce sa fac? pls?

3 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Daca nu specifici lucrurile "banale" la care se blocheaza nu iti putem da un raspuns sigur.
Doar cu presupusu pot spune ca ai conflict intre drivere si data viitoare cant te hotarasti sa instalezi Windowsul reseteaza si biosul( vezi pe placa langa baterie reset COMOS muta jamparul pornesti de 3-4 ori si gata)

| linux996 a răspuns:

Scanez HDD-ul de baduri mai verifica si memoriile daca nu stii cum se face asta uitete aici''http://www.videotutorial.ro/? p=5495'' pentru a testa memoriile ''http://www.videotutorial.ro/? p=4450'' pentru a scana HDD-ul (clik dreapta copy, fara ghilimele) bafta!

| rhados a răspuns:

Pai poate ai instalat un win gresit, vezi calc happy 32 sau 64 biti, sau poate ca ai instalat doar win si nu ai instalat niciun driver.